Let’s Play The Last of Us Part 2

Pokud tyto stránky sledujete už alespoň nějakou dobu, jistě mi dáte zapravdu, že ve všech pádech skloňovanou hru The Last of Us Part 2 už opravdu není třeba představovat nějakým dalším textem. Kdo ví, někteří z vás už na ni možná jsou naopak spíš alergičtí, zejména když si ji zatím sami nemůžete zahrát, respektive nemáte na čem. Pokud to tak máte, vůbec se vám nedivím.

Nicméně je stejně tak pravdou, nebo spíš až doposud bylo, že zatím neexistoval žádný kompletní let’s play této hry, průchod celou hrou od začátku až do konce, poslepu a přitom v češtině. Takže si, vážení diváci, držte klobouky, protože to se tímto okamžikem mění. Chybějící dílek skládačky, aby bylo pokrytí The Last of Us Part 2 na 4Sense Gaming skutečně kompletní, právě zapadl na místo.

Zvu vás k jedinečnému zážitku, a sice abyste si spolu se mnou prošli pokud možno co nejúplněji a nejpoctivěji touto historickou a zatím stále unikátní hrou, která jednou provždy změní možnosti hraní mainstreamových videoher pro nevidomé hráče.

Od Lukáš Hosnedl

Jsem zakladatelem a hlavním autorem těchto stránek. Světovou audioherní scénu sleduji aktivně od roku 2002, tu videoherní pak s delšími či kratšími přestávkami zhruba od roku 1996. Vyrůstal jsem na tržnicovém klonu legendární konzole NES (Nintendo Entertainment System). Už tehdy mě fascinovalo, že si můžu snadno zapamatovat, který zvuk (nezaměnitelné nostalgické osmibitové pípání) znamená kterou událost v herním světě, a podle toho reagovat, a tato fascinace mě neopustila dodnes. Moje konzolová cesta poté pokračovala přes krátká, ale osudová setkání se Segou MegaDrive 2, Segou Saturn a Nintendem GameCube až po všechny generace Sony PlayStationu, s výjimkou PS3, a prozatím končí u současného PlayStationu 5. Vytvořit blog zabývající se zkušenostmi s hraním z pohledu nevidomého hráče a zaplnit tak mezeru na české herní scéně bylo mým velkým snem už několik let. Proto věřím, že se v naší zemi najde mnoho podobných nadšenců, jako jsem já, kteří tento projekt náležitě ocení. ❤ ☺ Víc si o mně můžete přečíst na této externí stránce, která vám líp představí moji druhou - vážnější, pracovní - polohu. Ano, je to medailonek z projektu, kde pracuju. Co se tam ale přímo nedočtete, je, že jsem občas až moc velký perfekcionista pro svoje vlastní dobro. :-) Tím raději se věnuju zase tomuhle projektu, když mi na něj zbyde čas, aby té práce, vážnosti a perfekcionismu nebylo opravdu až moc. I sebe sama je občas potřeba brát s humorem, a k tomu jsou hry ideální prostředek! :-)

1 komentář

  1. Po třech dnech jsem jen díky vidící kamarádce zjistil, že první dva díly let’s playe Last of Us 2 se mi nahrály bez obrazu. To samozřejmě nebylo to, co jsem chtěl. Dneska už tedy znovu a lépe: Bonusový díl, kde jsem celou hru odehrál znovu, a další, kde už pokračuju podle plánu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.