Let’s playe Míšy Blažkové

Na vědomost se dává, že projektový tým 4Sense Gaming se dnešním dnem rozrůstá o další nadějnou posilu české audioherní let’s playerské scény, neméně nadšenou hráčku a moji blízkou kamarádku Míšu Blažkovou alias Datalyxt. Volejte sláva a tři dny se radujte! 😁 ❤

Dovolte mi pozvat vás ke zhlédnutí vznikajícího playlistu jejích let’s playů, který prozatím začíná pouze jedním videem, ale velmi záhy se nepochybně rozroste o další neméně zajímavé přírůstky.

Onou první vlaštovkou je podruhé, ale tentokrát z jiného úhlu pohledu, švédská audioherní retro klasika Q9 Action Game od Blastbay Studios (stránka hry na Audiogames.net), tedy od známého bývalého vývojáře audioher Philipa Bennefalla, který je mimo jiné autorem právě i např. stejně tak známého Tarzana Juniora.

Pojďme tedy Míšu uvítat tím, že si společně s ní znovu připomeneme a užijeme tento klenot audioherní scény, který v mnohých z nás jistě dodnes vyvolává nostalgické vzpomínky. Těch totiž není nikdy dost.

Od Lukáš Hosnedl

Jsem zakladatelem a hlavním autorem těchto stránek. Světovou audioherní scénu sleduji aktivně od roku 2002, tu videoherní pak s delšími či kratšími přestávkami zhruba od roku 1996. Vyrůstal jsem na tržnicovém klonu legendární konzole NES (Nintendo Entertainment System). Už tehdy mě fascinovalo, že si můžu snadno zapamatovat, který zvuk (nezaměnitelné nostalgické osmibitové pípání) znamená kterou událost v herním světě, a podle toho reagovat, a tato fascinace mě neopustila dodnes. Moje konzolová cesta poté pokračovala přes krátká, ale osudová setkání se Segou MegaDrive 2, Segou Saturn a Nintendem GameCube až po všechny generace Sony PlayStationu, s výjimkou PS3, a prozatím končí u současného PlayStationu 5. Vytvořit blog zabývající se zkušenostmi s hraním z pohledu nevidomého hráče a zaplnit tak mezeru na české herní scéně bylo mým velkým snem už několik let. Proto věřím, že se v naší zemi najde mnoho podobných nadšenců, jako jsem já, kteří tento projekt náležitě ocení. ❤ ☺ Víc si o mně můžete přečíst na této externí stránce, která vám líp představí moji druhou - vážnější, pracovní - polohu. Ano, je to medailonek z projektu, kde pracuju. Co se tam ale přímo nedočtete, je, že jsem občas až moc velký perfekcionista pro svoje vlastní dobro. :-) Tím raději se věnuju zase tomuhle projektu, když mi na něj zbyde čas, aby té práce, vážnosti a perfekcionismu nebylo opravdu až moc. I sebe sama je občas potřeba brát s humorem, a k tomu jsou hry ideální prostředek! :-)

1 komentář

  1. Omlouvám se všem, kteří jste si tento článek přečetli a chtěli zhlédnout video, protože to nebylo až dosud dostupné. První pokus o export tohoto videa nevyšel a bohužel jsem při zveřejnění článku nepřidal odkaz na ten nový, už aktuální a funkční export, ale stále na ten starý, který už na kanálu není. Omlouvám se za komplikace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.