Novinky na blogu

E-mailový newsletter

Konečně jsem doplnil jednu z posledních zásadních funkcí webu, která mi až doposud citelně chyběla, a věřím, že nejen mně.

V patičce každé stránky nyní máte možnost přihlásit se k odběru novinek z webu e-mailem. Můžete tak mít jistotu, že i pokud nesledujete ostatní sociální sítě projektu, žádné novinky vám už neuniknou. Minimálně jednou za měsíc budu všem přihlášeným odběratelům rozesílat newsletter s přehledem a shrnutím všeho podstatného, co se od posledně okolo projektu událo.

Přihlásit se můžete také na stránce Kontakty.

Stačí pouze vyplnit e-mailovou adresu, na kterou si přejete newslettery dostávat, a zaškrtnout povinné políčko, kterým vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

Těmito osobními údaji je skutečně pouze uvedený e-mail. Své jméno ani žádné jiné osobní údaje při přihlašování vůbec neuvádíte. Více si případně můžete přečíst na stránce ochrany soukromí.

Nová stránka Partneři

Další výraznou mezeru ve webové prezentaci jsem nyní také zaplnil přidáním nové stránky Partneři.

Na ní naleznete přehled všech jednotlivců i organizací, se kterými na tomto projektu nějakým způsobem spolupracuji a s nimiž už spolupráce přinesla konkrétní plody, které na webu nebo na YouTube kanálu můžete ochutnat.

Závěrem

Přestože tyto novinky mohou někomu oprávněně připadat jako poměrně málo, pro webovou prezentaci jsou dlouhodobě zásadní.

Prozatím budou muset stačit. Už v nejbližších dnech se ale můžete, tentokrát s jistotou, těšit na velkou porci dalších, subjektivně zajímavějších novinek.

Tak brzy na shledanou!

Od Lukáš Hosnedl

Jsem zakladatelem a hlavním autorem těchto stránek. Světovou audioherní scénu sleduji aktivně od roku 2002, tu videoherní pak s delšími či kratšími přestávkami zhruba od roku 1996. Vyrůstal jsem na tržnicovém klonu legendární konzole NES (Nintendo Entertainment System). Už tehdy mě fascinovalo, že si můžu snadno zapamatovat, který zvuk (nezaměnitelné nostalgické osmibitové pípání) znamená kterou událost v herním světě, a podle toho reagovat, a tato fascinace mě neopustila dodnes. Moje konzolová cesta poté pokračovala přes krátká, ale osudová setkání se Segou MegaDrive 2, Segou Saturn a Nintendem GameCube až po všechny generace Sony PlayStationu, s výjimkou PS3, a prozatím končí u současného PlayStationu 5. Vytvořit blog zabývající se zkušenostmi s hraním z pohledu nevidomého hráče a zaplnit tak mezeru na české herní scéně bylo mým velkým snem už několik let. Proto věřím, že se v naší zemi najde mnoho podobných nadšenců, jako jsem já, kteří tento projekt náležitě ocení. ❤ ☺ Víc si o mně můžete přečíst na této externí stránce, která vám líp představí moji druhou - vážnější, pracovní - polohu. Ano, je to medailonek z projektu, kde pracuju. Co se tam ale přímo nedočtete, je, že jsem občas až moc velký perfekcionista pro svoje vlastní dobro. :-) Tím raději se věnuju zase tomuhle projektu, když mi na něj zbyde čas, aby té práce, vážnosti a perfekcionismu nebylo opravdu až moc. I sebe sama je občas potřeba brát s humorem, a k tomu jsou hry ideální prostředek! :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.